Hatice Turhan Valide Sultan Sebili Çalışma Ofisi

Değerli Üyelerimiz,

Hatice Turhan Valide Sultan Sebili ve Çeşmesinde; derneğimiz tarafından üyelerimizin hayratı olarak, ölmüşlerimizin ruhu için yılda 1.000.000 Bardak ücretsiz su dağıtımı yapılmakta olup, bakımı, temizliği sağlanmakta ve ziyaretçilerin gezebilmeleri için açık tutulmaktadır. 
Ev Tekstili sektörünün tarihinin oluşturulduğu yerlerden biri olan Sultanhamam'da yer alan sebilimiz üyelerimizin kullanımına açık olup, dilerseniz tarihi yarımadada bir soluklanma alanı dilerseniz misafirlerinizi davet edebileceğiniz hatta iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir merkez olarak değerlendirebilirsiniz. Sultanhamam'a yolu düşen üyelerimizi bu eşsiz esere bir göz gezdirmeye ve bir Dernek hizmeti olarak bu alandan faydalanmaya davet ediyoruz.
Değerli üyemiz, şunu bilmeniz lazım; Bu sebil binden fazla üyemizin kendi malıdır. Biz burada her gün sizin adınıza geçmişlerinizin, ölmüşlerinizin, ecdadınızın ruhuna su dağıtıyoruz. Bu sebil ve hayrat sizlerindir. Siz buranın asli sahiplerisiniz. Yine seçimlerde sizlere söz verdiğimiz üzere bu mekanda sizlere çalışma ofisi hazırladık. Bütün üyelerimizin şimdi Sultanhamam'da bir çalışma ofisi var. Bu çalışma ofisini güle güle kullanın.
 

 

 

 
Değerli üyemiz, lütfen bir gün gelin sebilimizde her gün ecdadımız için, geçmişimiz için suyun dağıtılmasını seyredip onun manevi lezzetine ortak olun, bunu canı gönülden istiyoruz. Çalışma ofisimizin 10 masa 40'a yakın sandalyesi olan, manevi ve tarihi ortamında hayırlı iş görüşmeleri yapmanızı ve çalışmanızı arzu ediyoruz. Lütfen bu hizmetleri kullanınız çünkü bu hizmetlerin gerçek sahibi sizlersiniz.
 
 

PAYLAŞ