Başkanımızın Kurban Bayramı Mesajı

"BİLGİ, İŞ BİRLİĞİ VE PAYLAŞIM İNSANLIĞIN ORTAK HEDEFİ OLMALIDIR”

Değerli üyelerimiz…
Sevgili dostlar…

Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd olsun. Dünya olarak zorlu bir dönüşüm sürecinden geçtiğimiz bir dönemde idrak ettiğimiz Kurban Bayramının tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

Bizler iyi günde de, kötü günde de birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek olabilme hasletlerimiz sayesinde binlerce yıl ayakta kalmayı başarmış bir milletiz. Bizi böylesine her daim güçlü kılan ise; paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma gibi manevi duyguların zirve yaptığı bayramlarımızın olmasıdır. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesi olan bu bayramda da, muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşıyalım.

Tüm dünya olarak zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz şu günler bize gösterdi ki; bilgi, paylaşım ve iş birlikleri insanlığın ortak hedefi olmalıdır. Kovid-19 pandemisi dünyada artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını hepimize gösterdi. Millet olarak küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişikliklerin yaşanacağı bir döneme girdiğimizin farkındayız. İnşallah bu sıkıntılı günleri de el ele vererek hep birlikte aşacağız.

Güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ettiğim Kurban Bayramınızı bir kez daha tebrik ediyorum. Bu vesile ile vatanları için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle yâd ediyorum.

Sağlıklı bayramlar…

Hasan Hüseyin Bayram

Türkiye Ev Tekstili
Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği
Başkanı

PAYLAŞ