Deprem Felaketi TETSİAD Yardım Kampanyası

Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde meydana ve 10 ilimizde ciddi yıkımlara neden olan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, zarar gören yararlılarımıza acil şifalar diliyoruz.

‘100 Yılın Felaketi' olarak adlandırabileceğimiz ülkece yaşadığımız bu elim depremde; bizlerde Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği olarak tüm afetzede vatandaşlarımızın yanında olmak adına ihtiyaç dâhilinde çeşitli yardım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ilgili resmi kurumlarla yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde hedef yardım ili Hatay olmak üzere İstanbul çıkışlı yardımların bölgeye ulaştırılması organize edilmektedir. Yine yetkililerde yapmış olduğumuz görüşmelerde öncelikli ihtiyaç malzemelerinin; çocuklar için mont/kaban, bebek bezi, bebek maması, yorgan, battaniye, ayakkabı/bot olduğu tarafımızla paylaşılmıştır.

Bu kapsamda TETSİAD olarak yürütmekte olduğumuz yardım çalışmalarına katılmak isteyen değerli üyelerimizin özellikle yukarıda belirtmiş olduğumuz ihtiyaç listesinde yer alan malzemeleri ‘TETSİAD YARDIM KAMPANYASI' Başlığı ile aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz adrese (yardım malzemesi ürün grupları ayrı ayrı kolilemek ve kolilerin üzerine listesinin eklenmesi kaydıyla) mümkün olan en kısa sürede Yurtiçi Kargo kanalı ile ulaştırmalarını, göndermiş oldukları yardım malzemelerinin kargo çıkış tarihi ve malzeme listesini de tetsiad@tetsiad.org mail adresimizle paylaşmalarını rica etmekteyiz.

 Göstereceğiniz duyarlılık ve destekleriniz için derneğimiz ve sektörümüz adına teşekkür eder, bu kötü günlerin birlik ve beraberlik ile üstesinden gelmeyi temenni ederiz

Hasan Hüseyin BAYRAM
TETSİAD BAŞKANI
 
 
 
 
TETSİAD YARDIM KAMPANYASI
AYNİ YARDIMLARIN İLETİLECEĞİ ADRES

HASKÖY KÜLTÜR MERKEZİ, PİRİPAŞA MAHALLESİ KUMBARANE CADDESİ NO: 1
BEYOĞLU / İSTANBUL

İRTİBAT TELEFONLARI

MUHAMMED KOÇOĞLU: 0533 484 16 53
BETÜL FEYZAN AZİZOĞLU: 0532 292 65 52 
ENGİN ÇAĞATAY ÇAKMAKLI: 0507 203 87 71

PAYLAŞ